Азартні ігри – це лише розвага

Комісія з регулювання азартних ігор та лотерей зазначала, що азартні ігри – це не спосіб заробити гроші, а лише вид розваги.

13:34 14.05.2024

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 810-го дня війни

«Доповіді Головкома та міністра оборони щодо ситуації на всіх напрямках, де найбільш зараз гаряче. Харківщина – тривають наші контрударні дії, напрямок посилено, зокрема Вовчанськ та загалом прикордонні райони. Бригадний генерал Михайло Драпатий за цей напрямок відповідає безпосередньо на місці, йому надаються необхідні засоби ураження, необхідні сили. Зараз усе більше стає наших результатів – ми знищуємо піхоту окупанта і техніку.

20:52 13.05.2024

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ ІНФОРМУЄ

ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ! Якщо у вас є інформація про протиправні дії, зловживання службовим становищем працівниками підрозділів ДСНС, якщо ви бажаєте отримати відповідь на запитання стосовно роботи органів Головного управління ДСНС, якщо у вас є зауваження, побажання - до ваших послуг телефон довіри Головного управління ДСНС України у Кіровоградській області – (код 0522) 32-86-25 (тел. факс) та спеціальна електрона поштова скринька 777-vvb@ukr.net, також можете письмово повідомити за адресою: 25015 м. Кропивницький, вул. Пашутінська, 1. Конфіденційність розмови та анонімність дзвінка гарантуємо.

20:51 13.05.2024

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 809-го дня війни

«Особлива увага – Харківщині. Тривають оборонні бої, жорстокі бої на значній частині нашої прикордонної смуги. Є села, які фактично із «сірої зони» стали зоною ведення бойових дій, і окупант намагається в частині з них закріпитись, частину просто використати для подальшого просування. Я хочу подякувати нашим воїнам, які втримують позиції та знищують окупанта. Артилерія, дрони – усі, хто задіяний, і задіяний влучно, – я вам дякую.

19:25 12.05.2024

Дорогі матері!

Прийміть найсердечніші вітання з одним з найтепліших і душевних свят - Днем Матері, яке цього року ми відзначаємо у нелегкі часи безжальної війни. Хочу побажати всім матерям нашої громади справжнього жіночого щастя, довгих років життя, міцного здоровʼя, а від Господа Бога - благословіння.

10:14 12.05.2024

Оголошення для бджолярів громади

Приватне підприємство Агрофірма «Перспектива» листом від 10.05.2024 року № 216 повідомляє, що буде проводитися обробіток гербіцидами посівів озимого ріпаку на території: - смт Новгородка з 11 по 14 травня 2024 року; - с.Верблюжка та с.Митрофанівка з 12 по 20 травня 2024 року.

16:23 11.05.2024

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 807-го дня війни

«Головне – Харківщина. Російські війська сьогодні спробували розширити операції проти України. Ми розуміємо обсяг сил окупанта, бачимо його задум. Наші воїни, наша артилерія, наші дрони дають відповідь окупанту. Я вдячний кожному нашому солдату, кожному сержанту, кожному офіцеру, які саме так захищають наші позиції, як потрібно. Додаємо наших сил на Харківські напрямки.

21:27 10.05.2024

Починаючи з 2014 року «Естонська рада у справах біженців» надає гуманітарну допомогу внутрішньо переміщеним особам та іншим вразливим категоріям населення в Україні

Наразі на території Кіровоградської, Полтавської та Черкаської областей представництво «Естонської ради у справах біженців» в Україні проводить реалізацію «Програми розширення можливостей жіночого підприємництва 2023-2024».

16:09 10.05.2024

Вручення державної нагороди мамі загиблого захисника

Сьогодні селищним головою Олександром Сирицею та начальником 5–го відділення Кропивницького РТЦК та СП, підполковником Володимиром Котятком було вручено державну нагороду мамі загиблого захисника Рябко Ірині Михайлівні. Її син, житель села Вершино-Кам’янка, Сергій Рябко, у квітні 2022 року добровольцем вступивши до полку «Азов», став на захист Батьківщини.

11:36 10.05.2024