Фотогалерея Новгородківської селищної ради

 

https:/   СВЯТО ІВАНА КУПАЛА  

 

 

День місцевого самоврядування

http://привітання працівників сільського клубу села Велика Чечеліївка та МБК Шевченка

 

10 вересня 2016 року вокальний ансамбль «Мрійниці» Новгородківського районного будинку культури взяв участь у фестивалі «Свято меду», яке проходило на території маєтку « Country Clab» селища Петрове. Колектив нагороджено Дипломом Петровської районної державної адміністрації та районної ради за активну участь у проведенні районного фестивалю та цінним подарунком.

Відкриття   дитячого садочку "Світлячок"

Розмови щодо відновлення роботи дитячого садка «Світлячок» в Новгородці велися ще із започаткування реалізації в районі в рамках   програми ЄС «Підтримка громад, що опинились у зоні конфлікту в Україні» обласного проекту «Побудуємо майбутнє разом!». І ось 1 вересня в День знань, в присутності сотень жителів селища, відбулася церемонія офіційного відкриття цього закладу.   

Почесними гостями свята були голови Кіровоградської обласної ради Олександр Чорноіваненко та Кіровоградської облдержадміністрації Сергій Кузьменко, які разом з  Новгородківським селищним головою Олександром Сирицею перерізали стрічку і першими ступили на поріг оновленої будівлі дитсадка. Вони та інші промовці, які були запрошені на свято, щиро привітали жителів районного центру з цією подією, 

висловили слова вдячності  усім, хто брав участь у реконструкції дитячого садка, зокрема,  будівельній організації ТОВ «Арталекс» (директор Олександр Сипливець), вручили відзнаки кращим

спеціалістам. Такі ж відзнаки вручили і голови районної ради Олександр Горбенко та районної державної адміністрації Андрій Кочерга. Гості свята – депутати Новгродківської районної ради Олександр Литвин, Олександр Тарасов, Тетяна Гордієнко та Ірина Горбатко подарували закладу чимало подарунків.  

Введення в експлуатацію дитячого садка стало завершенням реалізації  І етапу обласного проекту ЄС «Побудуємо майбутнє разом!». На черзі -  завершення робіт на основному об’єкті  проекту  - гуртожитку на 150 кімнат.

 

Дитячий майданчик по вулиці Незалежній

Логін: *

Пароль: *