ПОВІДОМЛЕННЯ

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта "Про встановлення ставок місцевих податків та зборів на території Новгородківської селищної територіальної громади на 2022 рік"

12:28 21.04.2021

Щодо впровадження нових та удосконалення наявних електронних сервісів обслуговування платників

Щоб дізнатися про сплачені податки, подати звітність, отримати інформацію з реєстрів чи адміністративну послугу, подати заяву та запит не обов’язково йти до державної податкової інспекції. Чимало можливостей для отримання інформації зі свого персонального комп’ютера передбачено в рамках цифровізації послуг Державної податкової служби.

12:26 21.04.2021

Про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства "Новгородківська центральна лікарня" Новгородківської селищної ради Кіровоградської області

Новгородківська селищна рада відповідно до статей 29, 33 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", частини 9 статті 16 Закону України “Основи законодавства України про охорону здоров’я”, постанови Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року № 1094 “Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я” (зі змінами), рішень сесії Новгородківської селищної ради від 28 січня 2021 року № 89 "Про зміну засновника, назви та затвердження Статуту центральної  лікарні", від 02 квітня 2021 року № 306 "Про затвердження Положення про порядок призначення на посаду  та звільнення з посади  керівників підприємств,  установ і закладів, які належать до  комунальної власності Новгородківської селищної територіальної громади", розпорядження селищного голови від 28 січня 2021 року № 89 "Про проведення конкурсу на посаду директора комунального некомерційного підприємства "Новгородківська центральна лікарня" Новгородківської селищної ради Кіровоградської області оголошує конкурс на зайняття вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства “Новгородківська центральна лікарня” Новгородківської селищної ради Кіровоградської області строком на 5 років.

16:05 09.04.2021

До відома жителів громади!

Відділ ЦНАП (Центр надання адміністративних послуг, знаходиться біля Приватбанку) розпочав прийом документів для здійснення державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень та державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців.

08:21 07.04.2021

НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНСІЇ

Новгородківська  селищна рада  оголошує  конкурс  на  заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування:

16:24 26.03.2021

14:57 24.03.2021

До відома землекористувачів

Новгородківська селищна рада  повідомляє, що відомості про земельні ділянки,  які  не внесені  до Державного земельного кадастру відсутні відомості про земельну ділянку на публічній кадастровій карті, реєстрація  таких здійснюється за технічною документацією із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

10:44 24.01.2021