До відома землекористувачів Новгородківської селищної ради

З метою попередження погіршення фітосанітарного стану території селищної ради  та розвитку алергічних захворювань серед населення ради, що викликаються пилком амброзії полинолистої, забезпечення ефективного  проведення боротьби з карантинними організмами селищна рада просить проводити профілактичні заходи щодо боротьби зі шкідниками, хворобами й бур’янами та заходи із локалізації та ліквідації карантинних організмів,а саме:амброзії полинолистої, американського білого метелика та повитиці польової.

17:19 20.05.2021

ПОВІДОМЛЕННЯ

17:12 20.05.2021

ОГОЛОШЕННЯ

про проведення конкурсу на посади педагогічних працівників комунального закладу «Інклюзивно-ресурсний центр»

16:52 18.05.2021

Щодо проведення ознайомчих екскурсій та відвідувань музею військової частини

Сектор культури, молоді та спорту Новгородківської селищної ради інформує, що в рамках плану обласних заходів з відзначення Дня Європи в Україні у Кіровоградській області у 2021 році протягом травня поточного року заплановано організацію  та проведення ознайомчих екскурсій та відвідувань музею військової частини А2077 у м. Кропивницькому з дотриманням всіх протиепідемічних норм.

08:09 28.04.2021