До уваги платників податків

Повідомляємо, що з 01 січня 2022 року змінено реквізити рахунків для обліку доходів місцевих бюджетів (додаються).

10:56 06.01.2022

Наказом Державної казначейської служби України (далі – Казначейство) від 16.12.2021 № 371 «Про організацію підготовки Антикорупційної програми Державної казначейської служби України» затверджено План заходів комісії з оцінки корупційних ризиків та моніторингу виконання антикорупційної програми Державної казначейської служби України щодо підготовки проєкту Антикорупційної програми Державної казначейської служби України на 2022-2024 роки (далі – План).

16:21 05.01.2022

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №687/2021 Про звільнення в запас військовослужбовців строкової військової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2022 році

16:21 04.01.2022

Наказ Міноборони про затвердження Переліку спеціальностей та/або професій, споріднених з відповідними військово-обліковими спеціальностями, після одержання яких жінки беруться на військовий облік військовозобов'язаних

16:17 04.01.2022

НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНСІЙ

Новгородківська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування:

12:12 31.12.2021

Шановні мешканці!

Повідомляємо, що відповідно до договору ДП «Черкаський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою» та ГУ Держгеокадастру у Кіровоградській області на території Новгородківської селищної ради Кропивницького р-ну Кіровоградської області проводитимуться роботи з державної інвентаризації земель лісогосподарського призначення державної власності.

15:15 29.11.2021

Твоя можливість приєднатися до програми “Мріємо та діємо”

Подавайся до Молодіжної консультативної ради та задай ритм майбутньому української молоді. Що таке Молодіжна консультативна рада? Це молодіжна команда, яка буде консультувати програму “Мріємо та діємо” щодо розширення економічних можливостей, збільшення громадянської активності та соціальної згуртованості, а також розвитку цінностей плюралізму та поваги до різноманіття серед молоді. І не тільки!

16:08 09.11.2021

ОГОЛОШЕННЯ про перереєстрацію громадян, які перебувають на квартирному обліку

Відповідно до пункту 25 «Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов і надання їм жилих приміщень в Українській РСР», затверджених Постановою Ради Міністрів Української РСР  від 11.12.1984 року № 470, в період з 10 листопада по 31 грудня 2021 року проводиться перереєстрація громадян, які перебувають на квартирному обліку, в ході якої перевіряються їх облікові дані. Громадяни, які не пройдуть перереєстрацію квартирного обліку, до Єдиного державного реєстру громадян,  які потребують поліпшення житлових умов внесені не будуть.

14:03 09.11.2021

До уваги керівників закладів сфери торгівлі, ресторанного господарства та побутового обслуговування населення та жителів громади!

На виконання вимог протокольного доручення за результатами засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 28 жовтня 2021 року № 28 щодо посилення обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19 та враховуючи, що показники захворюваності продовжують стрімко зростати, наголошуємо на необхідності:

11:56 09.11.2021