15:54 27.07.2022

16:44 06.07.2022

О Г О Л О Ш Е Н Н Я

З питань потреби гуманітарної допомоги та організації надання житла для проживання внутрішньо переміщених осіб щодня діє пряма телефонна «гаряча» лінія +380934806787 або безпосередньо можна звернутися до Центру надання адміністративних послуг Новгородківської селищної ради.

18:03 13.04.2022

Щоденно спеціалістами громади аналізується наявність у торговельній мережі продовольчих запасів та інших товарів першої потреби.

10:37 12.04.2022

Шановні жителі Новгородківської селищної територіальної громади

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 2022 року № 333 "Про затвердження порядку компенсації витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб, які перемістилися у період воєнного стану і не отримують щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг" власники жилих приміщень, які мають можливість безоплатно розміщувати внутрішньо переміщених осіб особисто або за допомогою відділу житлово – комунального господарства, містобудування, архітектури, благоустрою, інфраструктури та цивільного захисту Новгородківської селищної ради Кіровоградської області реєструють на веб-ресурсі "Прихисток" житло для розміщення внутрішньо переміщених осіб.

08:48 05.04.2022

До уваги бджолярів та аграріїв громади!

Всеукраїнська асоціація громад (ВАГ) запрошує Вас долучитися до онлайн – наради з Міністерством аграрної політики та продовольства України щодо заходів з профілактики отруєння бджіл.

13:25 14.02.2022

До відома аграріїв громади!

Департамент агропромислового розвитку Кіровоградської обласної державної адміністрації спільно з Центром професійних бухгалтерів ( Метелиця В.М.) організовує навчальні семінари серед аграрних підприємств.

13:13 11.02.2022

До уваги суб’єктів декларування територіальної громади Новгородківської селищної територіальної громади!

Нагадуємо, що 01 січня 2022 року розпочався черговий етап подачі декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2021 рік.

13:07 11.02.2022

До відома керівників сільськогосподарських підприємств та інших форм власності

22-23 лютого 2022 року в приміщенні Новгородківської селищної ради о 9:00 годині відбудеться навчання з електробезпеки та охорони праці. Ціна навчання 400 гривень по перерахунку або готівкою. За довідками звертатися за телефоном 0669331841.

13:53 02.02.2022