До уваги суб’єктів господарювання, які здійснюють діяльність у сфері торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, готельного бізнесу, автозаправних станціях тощо на території Новгородківської селищної ради

Відповідно до Закону України "Про забезпечення функціонування української мови як державної" (далі - Закон) передбачено, що мовою обслуговування споживачів в Україні - є державна мова. Згідно зі статтею 30 Закону всі надавачі послуг, незалежно від форми власності, мають обслуговувати споживачів і надавати інформацію про товари й послуги, у тому числі через інтернет-магазини та інтернет-каталоги, українською мовою. Проте, на прохання клієнта, його обслуговування може здійснюватися іншою, прийнятною для сторін мовою.

14:21 02.02.2023

З метою організації надання гуманітарної допомоги для забезпечення потреб населення та відновлення інфраструктури деокупованих населених пунктів Херсонщини, забезпечення повноцінної роботи державних та комунальних підприємств, установ, організацій, об'єктів критичної та соціальної інфраструктури, звертаємося до усіх небайдужих суб'єктів господарювання, громадян долучитися до роботи по збору комп’ютерної і організаційної техніки, у тому числі і вживаної, яка знаходиться в робочому стані або підлягає відновленню, яка може бути передані на безоплатній основі установам та організаціям Херсонської області.

15:30 07.12.2022

До уваги суб'єктів підприємництва, що здійснюють свою діяльність на території громади

Повідомляємо, що Регіональний фонд підтримки підприємництва у Кіровоградській області спільно з Кіровоградським обласним центром зайнятості 19 жовтня 2022 року о 15.00 годині планують провести для представників бізнесу онлайн семінар "Як отримати грант від Уряду на розвиток чи започаткування бізнесу?".

16:14 18.10.2022