Планове відключення електроенергії

У зв'язку із проведенням технічного обслуговування повітряної лінії 0,4кВ Л-2 від КТП-2, Новгородка, Затишна (Пархоменка), 91, 97, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132,134,136,144,146,158,162,164, Новгородка, Тесленка пров., 1 , 04.11.2021 року з 09 год. 00 хв. по 17 год. 00 хв. буде відсутня послуга електропостачання від даної електроустановки. Також зазначаємо, що інформацію про всі планові відключення електроенергії, Новгородківський  РЕМ завчасно розміщує на офіційному сайті ПрАТ "Кіровоградобленерго", інтернет-ресурсах Новгородківської територіальної громади у відповідності із вимогами нормативних документів."

14:23 02.11.2021

До уваги суб'єктів господарювання та керівників закладів громадського харчування різних форм власності!

З метою дотримання протиепідемічних заходів на період карантину у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби COVID-19  та відповідно до  статті 38 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статті 40 Закону України "Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення",  статей 4,5 Закону України "Про захист населення від інфекційних хвороб", на виконання п.4 постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236 "Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2" (зі змінами) Новгородківська селищна рада доводить до відома та виконання вимоги Постанови Головного державного санітарного лікаря України від 06 жовтня 2021 року №13 "Про затвердження протиепідемічних заходів в закладах громадського харчування на період карантину у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби COVID-19" (далі Постанова). Зазначена Постанова розміщена на офіційному сайті Міністерства охорони здоров'я України у розділі "Документи", "Головний державний санітарний лікар України" (https://moz.gov.ua/golovnij-derzhavnij-sanitarnij-likar-ukraini) .

14:55 27.10.2021

П О В І Д О М Л Е Н Н Я

Відповідно до рішення сесії Новгородківської селищної ради "Про припинення Комунального підприємства Новгородківської селищної ради шляхом приєднання до Комунального підприємства "Новгородківське госпрозрахункове підприємство "Комунальник" від  08 жовтня 2021 року № 1287 комісія з реогранізації Комунального підприємства Новгородківської селищної ради повідомляє про припинення Комунального підприємства Новгородківської селищної ради шляхом приєднання до Комунального підприємства "Новгородківське госпрозрахункове підприємство "Комунальник".

15:24 12.10.2021

Обережно! Сезон отруєння грибами розпочався!

Після проливних дощів в  лісах появилось дуже багато різних грибів. Разом з цим  урожаєм розпочалась реєстрація отруєнь грибами серед населення області. Лікарі рекомендують при перших симптомах, ознаках отруєнь  негайно звертатися за медичною допомогою, тому, що наслідки можуть бути трагічними. При всьому цьому намітилась загрозлива тенденція того, що люди стараються як можна менше звертатися за медичною допомогою та займаються самолікуванням.

14:04 07.10.2021

Планове відключення електроенергії

У зв'язку із проведенням технічного обслуговування КТП-5, (Новгородка, Козацька (Чапаєва), 54, 64, 68, 70, 74, 76, 82, 90, 92, 94) 05.10.2021 року з 09 год. 00 хв. по 12 год. 00 хв. буде відсутня послуга електропостачання від даної електроустановки.

08:36 04.10.2021

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ КЕРІВНИКІВ ЮРИДИЧНИХ ОСІБ ПРИВАТНОЇ ФОРМИ ВЛАСНОСТІ!!!!

Шановні керівники юридичних осіб (ТОВ, ФГ, ПП та ін.), Законом України від 06 грудня 2019 року № 361-IX «Про запобігання та протидію легалізації, (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом,фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення» (далі – Закон № 361-IX) внесено зміни, зокрема, до Закону про реєстрацію та зобов’язано юридичних осіб встановлювати кінцевого бенефіціарного власника та мати структуру власності.

14:27 27.09.2021

ПОВІДОМЛЕННЯ

Керуючись Порядком розроблення, погодження та затвердження інвестиційних програм суб'єктів господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення, затверджений Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 14.12.2012 р. № 630, Комунальне підприємство «Новгородківське госпрозрахункове підприємство «Комунальник» повідомляє користувачів водопостачання про розроблений проект інвестиційної програми на 2022 рік з централізованого водопостачання.

16:30 13.09.2021

До уваги жителів сіл Велика Чечеліївка, Воронцівка Новгородківської територіальної громади

Новгородківська селищна рада повідомляє про завершення робіт з розробки проектів містобудівної документації «Оновлення та внесення змін до генерального плану села Велика Чечеліївка Кропивницького району Новгородківської селищної ради  Кіровоградської області», «Генеральний план села Воронцівка Кропивницького району Новгородківської селищної ради Кіровоградської області», які знаходяться на офіційному веб-сайті та в загальнодоступних місцях Новгородківської селищної ради.

09:58 13.09.2021