Робоча зустріч з освітянами громади

Сьогодні селищний голова Олександр Сириця провів робочу зустріч з освітянами громади. Керівники закладів мали можливість поділитися своїми планами на 2022 навчальний рік та обговорити важливі питання якісного харчування, підвозу учнів, шкільні дороги, опалення та інші. Такі зустрічі дають можливість володіти повністю ситуацією в освітній галузі громади.

15:41 03.02.2022

Нараду з представниками податкової служби провів Олександр Сириця

Питання розвитку малого бізнесу, зменшення податкового навантаження, касові апарати для підприємців та багато інших питань обговорили з Наталією Панасюк, керівником Новгородківського відділення податкової служби.

10:30 03.02.2022

Паспортні послуги на Гіді з державних послуг

Бажаєте обміняти старий паспорт на ID, оформити біометричний для виїзду за кордон або відновити у зв’язку з втратою? Гід з державних послуг підкаже, як це зробити, за який час та які документи із собою взяти.  Зібрали для вас добірку послуг паспортного столу на Гіді.

13:23 26.01.2022

Найпопулярніші послуги ДРАЦС на Гіді

ОТРИМАТИ АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ У СФЕРІ ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ АКТІВ ЦИВІЛЬНОГО СТАНУ МОЖНА У ВІДДІЛІ ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ АКТІВ ЦИВІЛЬНОГО СТАНУ АБО ЦНАП.      Де та як швидко отримати потрібну послугу, підкаже Гід з державних послуг.

11:09 20.01.2022