Держава буде активно допомагати малозабезпеченим виходити зі складних життєвих обставин

Держава змінює підходи до надання соціальної допомоги малозабезпеченим. Нові механізми запроваджуються в рамках експериментального проекту Міністерства соціальної політики України з організації в територіальних громадах соціальної роботи із сім’ями та дітьми, які належать до вразливих груп населення або перебувають у складних життєвих обставинах. Відповідна постанова ухвалена урядом.

15:37 18.08.2021

#ВеликеБудівництво

Вже розпочалась реконструкція ДЮСШ олімпійського резерву "Надія" у Кропивницькому. Роботи на об'єкті були ініційовані в рамках програми Президента України Володимира Зеленського #Великебудівництво.

15:59 27.07.2021

#ВеликеБудівництво #дороги

В рамках програми Президента України Володимира Зеленського #Великебудівництво ремонтується об'їздна дорога біля Кропивницького.

15:53 27.07.2021