Оголошення для бджолярів громади

Фермерське господарство «Осаула» листом від 22.04.2024 року № 6 повідомляє, що з 24 по 26 квітня 2024 року, буде проводитися хімічний обробіток посівів озимого ріпаку препаратом АСИСТЕНТ МАКСІ, КС.

16:17 23.04.2024

Оголошення для бджолярів громади

Приватне підприємство Агрофірма «Перспектива» листом від 18.04.2024 року № 194 повідомляє, що з 19 квітня по 01 травня 2024 року, на території с.Верблюжка, с.Митрофанівка та смт Новгородка буде проводитися обробіток посівів озимого ріпаку інтексицидом 4 рівня безпеки.

13:52 19.04.2024

До уваги жителів громади!

В рамках Проєкту «Пріоритет охорони здоров`я в питаннях формування та реалізації політики у сфері боротьби проти вживання тютюну» ДУ «Кіровоградський ОЦКПХ МОЗ» розпочинає проведення анонімного онлайн-опитування «Досвід вживання тютюну».

16:09 18.03.2024

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку

Відповідно до пункту 4 статті 12 Закону України "Про стратегічну екологічну оцінку" проєкт Програма економічного і соціального розвитку Новгородківської селищної територіальної громади на 2024 рік (далі – проєкт Програми), Звіт про стратегічну екологічну оцінку проєкту (далі – Звіту про СЕО) та повідомлення про оприлюднення проєкту Програми, Звіту про СЕО:

14:35 09.11.2023